TM Technologie

/
/
/
TM Technologie

TM Technologie

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
32-084 Morawica

Morawica 355, k/Krakowa                                                                                   TM_logo_RGB_transparent

tel.: +48 12 444 60 60
fax: +48 12 350 57 34

www.tmtechnologie.pl
KRS: 0000144891
NIP: 677 22 03 278
REGON: 356588026

Firma TM TECHNOLOGIE z siedzibą w Morawicy (małopolskie) jest producentem oświetlenia awaryjnego Przedsiębiorstwo, założone w 2002 roku, w ciągu zaledwie kilkunastu lat stało się jednym z czołowych producentów oświetlenia awaryjnego do zastosowań w obiektach użyteczności. Produkty TM TECHNOLOGIE trafiają do szerokiego grona klientów i są doceniane przez użytkowników na całym świecie.

Do asortymentu firmy TM TECHNOLOGIE należą:

OPRAWY OŚWIETLENIA AWARYJNEGO
– oprawy awaryjne, (oświetlenie antypaniczne – oświetlenie strefy otwartej) stosowane do przestrzeni otwartych, mające na celu przeciwdziałanie panice w momencie zaniku napięcia w obiekcie. Dzięki takiemu oświetleniu osoby znajdujące się w zagrożonym budynku, mają możliwość bezpiecznego dotarcia do miejsca, w którym łatwo dostrzec już oznaczoną drogę ewakuacji.
– oprawy awaryjne (oświetlenie drogi ewakuacyjnej) zapewniają bezpieczeństwo osobom opuszczającym obiekt oraz stwarzają warunki do odnalezienia kierunku ewakuacji. Najnowsze modele opraw awaryjnych RINO oraz iTECH wyposażone są w źródła światła do szerokich zastosowań (oświetlenie długich ciągów komunikacyjnych, urządzeń przeciwpożarowych oraz miejsca wyjścia z obiektu budowlanego).
– oprawy ewakuacyjne (wyznaczanie kierunku ewakuacji – znaki bezpieczeństwa) wyznaczają kierunek drogi ewakuacyjnej przy zastosowaniu odpowiednich znaków bezpieczeństwa. Oprawy ewakuacyjne rozpoznajemy jako podświetlony (najczęściej zielony) piktogram z komunikatem dotyczącym kierunku drogi do wyjścia z obiektu.

SYSTEMY MONITORINGU OŚWIETLENIA AWARYJNEGO I EWAKUACYJNEGO
Należą do nich systemy DATA 2, DATA-S PLUS oraz DATA-S EASY. Zadaniem wszystkich wymienionych w tej grupie produktów jest monitorowanie prawidłowej pracy opraw oświetlenia awaryjnego, zainstalowanych w obiektach użyteczności publicznej.

SYSTEMY CENTRALNEJ BATERII
Centralna bateria to urządzenie, które zasila, umożliwia sterowanie oraz monitorowanie opraw oświetlenia awaryjnego zainstalowanych w obiektach użyteczności publicznej.
Wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą EN ISO 9001 świadczy o tym, że utrzymujemy najwyższe standardy naszych produktów i usług.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się szczegółowe informacje nt. naszej oferty: www.tmtechnologie.pl

Post has no taxonomies