ROSA

rosa-logoZakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ul. Strefowa 1
43-109 Tychy

tel./fax 032/ 738 89 01
e-mail: sekretariat@rosa.pl
www.rosa.pl

Firma Rosa jest producentem konkurencyjnych na rynku, kompletnych systemów oświetlenia zewnętrznego. Od 25 lat realizuje potrzeby klientów z ponad 60 krajów.

Oferuje:

– aluminiowe słupy, w tym słupy sygnalizacyjne, aluminiowe maszty oświetleniowe i flagowe oraz oprawy parkowe i uliczne (z lub bez wysięgników)

– słupy o zewnętrznej warstwie z tworzywa sztucznego, układy ramion i kinkiety

– złącza słupowe oraz fundamenty i kosze zbrojeniowe

a także usługę anodowania w 10 kolorach (każdy z opcją wybłyszczenia), czyli chemicznego wytwarzania na powierzchni aluminium powłoki antykorozyjno-dekoracyjnej.

Firmę wyróżnia sprawna i wysokojakościowa  realizacja zamówień na słupy z oferty katalogowej dzięki wdrożeniu innowacyjnej, w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej oraz elastyczne podejście do projektów indywidualnych , pod zamówienie klienta, architekta.

Oprócz standardowych kształtów oświetlenia zewnętrznego  firma projektuje rozwiązania łączące nowoczesną technologią i innowacyjne wzornictwo – oprawy i słupy na miarę współczesnych inwestycji, które harmonijnie współgrają z architektonicznym otoczeniem nowoczesnych budynków, centrów handlowych czy obiektów rekultywowanych.

Zespół projektowy firmy ROSA równocześnie szuka nowych koncepcji oświetleniowych. Przykładem inspiracji branżą IT, zastosowania podświetlenia krawędziowego w oświetleniu ulicznym są multifunkcjonalne produkty z rodziny ROSA EDGE.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Post has no taxonomies