PXF Lighting

PXF Lighting

PXF Lighting

Tel. 022/ 33 44 000
Fax. 022/ 33 44 033

ul. Jutrzenki 73,
02-230 Warszawa
e-mail: plexi@pxf.pl
www.pxf.pl

PXF Lighting, firma polska założona w 1994 r. jest producentem opraw i systemów oświetleniowych o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. Firma specjalizuje się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej a nasza strategia oparta jest na ciągłych inwestycjach w nowe technologie i rozwiązania, mając na celu otrzymanie produktu o najwyższej jakości: wydajnego, precyzyjnego i niezawodnego.

Działalność PXF Lighting, poza produkcją, obejmuje prace projektowe w zakresie oświetlenia, sterowania oświetleniem oraz automatyzacji obiektów. Oprócz działalności wspierającej klientów firma prowadzi również na własne potrzeby projekty i wdrożenia z zakresu konstrukcji maszyn, uzyskując w ten sposób rozwiązania dostosowane do potrzeb produkcji opraw oświetleniowych.

Od momentu swojego powstania PXF Lighting ma charakter firmy inżynieryjnej. Skupiamy specjalistów z zakresu techniki świetlnej, konstrukcji opraw oświetleniowych, specjalistów od optyki opraw, elektroników, automatyków, inżynierów tworzyw sztucznych oraz innych z dziedzin pokrewnych produkcji.

Post has no taxonomies