Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w 20-ej edycji Konkursu:

NAJLEPIEJ OŚWIETLONA GMINA I MIASTO 2018 ROKU

NAJLEPSZA INWESTYCJA OŚWIETLENIOWA 2018 ROKU

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.

W tym roku ze względu na obchody 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości utworzyliśmy nową kategorię konkursową pt. „Oświetlenie lub iluminacja obiektu/przestrzeni publicznej związane z obchodami 100-ej rocznicy odzyskania Niepodległości R.P.”

Chcielibyśmy w ten sposób nagrodzić najciekawsze rozwiązania oświetleniowe wykorzystujące symbole i barwy narodowe, które będą kreować, wzbogacać miejską przestrzeń, budując tym samym  uroczystą, patriotyczną atmosferę podczas głównych obchodów jubileuszu.

UWAGA!

Zgłoszenia za pośrednictwem FORMULARZA przyjmujemy do dnia 31 października br. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Wszelkie pytania dot. Konkursu prosimy kierować na adres: biuro@pzpo.pl lub tel. 22/ 843-20-19.

Patronat honorowy nad Konkursem objęli:

 

              

Patronat medialny sprawuje:

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości